Výroba a prodej - kulečníky, kulečníkové stoly

Vyrábíme a prodáváme více než 40 druhů kulečníkových stolů, se kterými se můžete setkat jak v profesionálních hernách, tak i v domácnostech či sportovních barech. Nabízíme také výrobu kulečníků dle přání zákazníka, od moderních tvarů až po historické repliky. Součástí našich výrobků se běžně stávají dřevěné intarsie, mosazné ozdoby, řezbářské práce a vypalované ornamenty.

V nabídce naleznete kulečníkové stoly pro všechny typy her, jako je karambol, pool, billiard i snooker.

Ke všem zakoupeným typům kulečníkových stolů nabízíme zdarma sestavení a vyvážení stolů.

Navíc Vám zdarma poskytneme kulečníkové vybavení

  • 1X KOULE POOL NEBO KARAMBOL
  • 2X TÁGO RAMIN 145cm
  • 1X TROJÚHELNÍK (k poolu)
  • 6X křída ARROWS

Kulečníkové stoly můžete zakoupit online v našich internetových obchodech e-kulecniky.czhracsky-raj.cz nebo v naší kamenné prodejně ve Dvoře Králové nad Labem, kde si můžete výrobky i osobně vyzkoušet.

Pro více informací o výrobě a prodeji nás neváhejte kontaktovat.

Nabízíme:

Moderní kulečníkové stoly vhodné pro novostavby či zrekonstuované interiéry. Tyto kulečníky svým designem a výběrem materiálu uspokojí hráče, kteří preferují jak kvalitní zážitek ze hry, tak i vizuální požitek.

Sportovní kulečníkové stoly určeny pro skutečné hráče. Nabízíme typy vhodné pro začátečníky, ale také pro profesionální využití.

Interiérové kulečníkové stoly jsou řešením pro všechny typy intriérů od běžných rodinných domů po skutčeně reprezentativní prostory. Nabízíme ekonomicky výhodná řešení, ale i varianty v luxusním provedení.

Interiérové Economy kulečníkové stoly jsou finančně nenáročným řešením určeným pro začínající či neprofesionální hráče. Vhodné pro běžný typ interiéru (rodinné domy, bytové jednotky, restaurace apod.). ​